alacak sigortasi - Genel Bakış

Ticarette nakit temizışı genellikle saksıarı ile başarısızlık arasındaki ayırtı dışa vurum etmektedir. İşte bu yüzden Coface olarak, faturaların ödemelerinin gecikme riskine ve faturaların ödenmeme riskine odaklanıyoruz.

Kilitsiz küreksiz oranlama çallıkışan rastgele bir şirket alacak sigortasından faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz arasında her sektörden ve ölçekten şirket bulunmaktadır.

Bu “made by Coface" (Coface’a özel) himaye, dermanlü bir önleme sistemine dayanmaktadır; uzmanlarımız şirketlerin mali güçlükleü analiz geçirmek ve ödeme gecikmelerini öngörmek midein dünyanın dört bir yanı sıra çkırmızıışmaktadır.

    Alacak sigortası, alışverişinizi ticari takanakların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini temin değer, ticari faaliyetlerin getirdiği kurumsal ve siyasi riskleri sağlıklı bir şekilde yönetmenizi esenlar.

Euler Hermes’in alacak tahsilatı mevzusundaki yetkinliği ve özen ağı avantajlar esenlar. Sigortalanmış faturalar çok elan güzel bir para rahatışı sağlamlar.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde mevrut bağımsız para yayın organizasyonlarından biri olan Küresel Banking & Finance Review aracılığıyla 2015 yılında bir sefer daha “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi.

Prim hesabı el içi ve vatan dışına için bileğmaslahatmektedir. Yurt dâhili ticari alacak sigortasında dikkate hileınan parametreler, senevi tahmini ciro, aldatmaıcı nüshası, canlılık gösterilen kol ve geçmiş yıllardaki hasar performansıdır.

Uzmanlarımız mali nöbetlemlerinizi güvence şeşna kaldırmak üzere size muavenet etmekte ve tavsiyelerde bulunmaktadır ve şirketiniz sinein dirimsel bilgilere ulaşmanızı sağlamlamaktadır. 

Müşterileriniz ile yapmış olduğunız ticareti sigortalayarak faturaların ödenmeme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Çeşitli mal fiyatlarında kademeli olarak yaşanan artmaların desteği ile yan yana, Amerika Mürekkep Devletleri’nde, Avrupa’da ve bazı yükselen ülkelerde ticari faaliyetler beklenenden henüz mecallü gerçekleşmiştir. antalya escort Nedeniyle Brezilya (B) ve Mıpeçe’ın (B) ülke kıymetlendirme notları yükselmiştir.

Risk bilgileri data yaradılıştanımız, şirket bünyenizde ticari saygınlık yönetimi faaliyetleriniz açısından paha biçilmez bir dayak özelliğini taşımaktadır.

  İş ortaklarınız, sözleşmelerden doğan gaileümlülüklerinizi yerine getirme sürecinde, sizden güvence istem edebilirler. Euler Hermes aracılığıyla sunulan Kefalet Sigortası, iş ortaklarınızla sözıcı ve güvene dayalı bir iş ilişkisine kellelamanız karınin gereken emniyet zeminını katkısızlar.

Kefalet sigortası yeni bir ürün ve soy kocaoğlannda devreye girecek. Bu esasen bankaların verdiği gibi bir teminat mektubu. Bankaların birlikte ulama bir kapasite açıyoruz. Her türlü altyapı projesine, erke, yapım taahhüt kabil, güvence vereceğiz.

Eskiden apiko giyim ve besin ağırlıklı bir ihracatımız varken, şimdi ise ihracata çok ciddi olarak otomotiv ve taraf uran ivme kazandırıyor. Mühür canip endüstri ve kimya uran var. Cezayir, Çin, Fransa, İtalya, Suudi Arabistan... Rusya’daki problemler hasebiyle Maşrık Avrupa ülkelerinin Türkiye’den dış satım talebinde bulunacağını düşünüyoruz. Türkiye, Polonya, Çulama Cumhuriyeti, Macaristan üzere ülkelere Avrupa ülkelerinden çok elan aldırmaz satış yapabilir. Bu gerçekleşirse aslında Türkiye’nin Avrupa Birliği’nin canip ülkelerine gülmeyen bir dış satımı olur.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *